36. WPIST – World Police Indoor Soccer Tournament 2018
29/10/2018
SESTANEK SKUPINE IPA ALPE ADRIA
14/11/2018

Trije člani ekipe IPA klub Ljubljana, Urška Robnik iz Sektorja mejne policije v Upravi uniformirane policije, Dušan Bartelj iz Sektorja prometne policije v UUP in Matjaž Čuček iz Sektorja za pooblastila in preventivo v Službi generalnega direktorja policije, so se v soboto, 13. 10. 2018, udeležili tekmovanja Veronikin tek na razdalji 10 kilometrov.

Trasa teka je bila pretežno ravninska, zaradi dveh makadamskih odsekov in par podhodov pa dodatno razgibana in zanimiva. Potekala je skozi ulice Kamnika in po okoliških naseljih. Štart in cilj je bil v starem mestnem jedru.

Na štartu se je zbralo precej hitrih znanih tekačev, kar je bil dokaz v cilju, saj je zmagovalec za prehod preko ciljne črte potreboval zgolj 33 minut in 2 sekundi. Tekači ekipe IPA kluba Ljubljana so v cilj pritekli; Matjaž Čuček s časom 41 minut in sekunda, Dušan Bartelj s časom 44 minut in 8 sekund, Urška Robnik pa s časom 45 minut in 27 sekund, kar je zadoščalo za tretje mesto v kategoriji.

Člani ekipe se strinjajo, da je bil tek odlično organiziran in se ga bodo radi še kdaj udeležili.