UDELEŽBA NA SEMINARJU V GIMBORNU
07/11/2016
JAKLIČ MARIJ, PROŠNJA ZA POMOČ
04/12/2016

V nedeljo, 6. novembra je bilo v organizaciji PU Maribor organizirano državno prvenstvo Policije v gorskem teku. Tekmovanje so zaznamovale neugodne vremenske razmere z dežjem in hladnim vetrom. Proga je bila zato izjemno mokra in blatna, z njo pa se je spopadlo šest policistk in 69 policistov.

Kljub slabšim vremenskim pogojem, pa so bili časi zmagovalcev odlični. V ženski kategoriji je slavila Tina Brelih, v moški pa Matej Paradiž.

Tekmovanja se je udeležila tudi članica IPA kluba Ljubljana URŠKA ROBNIK in ponovno dokazala, da ji v letošnji sezoni člani moške ekipe ne moremo slediti. Urška je v absolutni ženski kategoriji, kakor tudi v kategoriji ženske – kategorija 36 do 45 let dosegla odlično drugo mesto. Obe drugi mesti sta razlog, da sta z zmagovalko v isti kategoriji. V veselje je bilo videti Urško na odru za zmagovalce tudi zaradi tega, ker je na razglasitvi rezultatov oblekla jakno IPA kluba Ljubljana.